İletişim: 0 (264) 282 41 21

E-posta : info@gencvet.com
  Whatsapp : 0 (532) 500 62 59

Hakkımızda

Vet. Hek. Gülşan ER ve Vet. Hek. Ender ER her yıl yaptığı yatırımlar ile mesleki çıtayı oldukça yukarıya çıkarmıştır. Çark Caddesindeki Klinik hizmetini yaklaşık 15 yıllık deneyimi ile daha yüksek fiziksel imkanlar ile sunmak için GençVet Serdivan Veteriner Kliniği 4 Ekim 2020 Hayvanları Koruma gününde hizmete girmiştir. Vet. Hek. Ender ER’in görev yaptığı Hayvanlar İçin Her Şey Veteriner Kliniği ve www.hayvanlaricinhersey.com e-ticaret sitesi ile hizmet 3 noktaya ve sanal ortama taşınmıştır.

GençVet Serdivan Veteriner Kliniği bünyesinde bulundurduğu Endoskopi, ultrason, CR röntgen, Hemogram, Biyokimya, idrar analizi, gaz anestezi ünitesi, yoğun bakım kabinleri gibi bir çok laboratuvar imkanı ile mesleki kaliteyi yukarı taşımış olup kök hücre tedavisi ile de ileri tıp imkanlarını küçük dostlarımızın sağlık ihtiyaçlarına sunmuştur. Osteosentez gibi bir çok ortopedi operasyonu ve yumuşak doku cerrahisi ile başarılı sonuçlar çıkarmaktadır.

Mesleki etik ve deontoloji kurallarına kayıtsız uyan bu ekibin, öncelikli inandığı değerler; ortak bir hayat sürdüğümüz can dostlarımızla ilgili sizleri doğru şekilde yönlendirmek, bilinçlendirmek, sağlıklarını ve canlarını emanet ettiğiniz dostlarımızı ve sizleri mutlu kılmaktır…

GençVet Bünyesinde 4 veteriner Hekim 4 Veteriner Teknikeri ve 4 yardımcı personel ile birlikte toplam 12 kişi hizmet vermektedir (01 Mart 2021)