İletişim: 0 (264) 282 41 21

E-posta : info@gencvet.com
  Whatsapp : 0 (532) 500 62 59

Doktor

Vet.Hek. Ender ER

Ender ER Kimdir?

Veteriner Hekim

GençVet’in intersosyoaktif hekimi. 1980 Sakarya doğumlu. 2005 Uludağ Üniversitesi mezunu. 2004 yılında Justus Liebig University Giessen / ALMANYA Kedi ve Köpek cerrahisi stajından sonra serbest klinisyen olmaya karar verdi. 2007 yılında GençVet’in temellerini attı. Kedi köpek iç hastalıkları konusunda kendini geliştirdi.

GençVet sistem sorumlusu olarak görev yapıyor. Sosyal medya ile ilgili ürettiği projeleri yine gençVet üzerinde uyguluyor. İki kız bir kedi bir köpek babası. Veteriner hekimlik mesleği yanında farklı sektörlerde ticaret ile uğraşıyor. Sakarya Veteriner Hekimler Odası yönetiminde aktif görev yapıyor. Sakarya Hayvan Dostları Grubu’nun kurucusu, Sakarya Doğa ve Hayvan Dostları derneği üyesi.

Türkiye çapında görev yapan klinisyen veteriner hekimler derneği aktif üyesi. Uluslararası ve yurtiçi kongre, seminer ve eğitimleri kaçırmıyor, mesleğine ve GençVet’e yenilikler getiriyor. İş disiplini, sosyallik, aktif, etik.

Vet.Hek. Gülşan ER

Kliniğimizin sorumlu yöneticisidir. Ankara doğumlu 2005 yılında Uludağ üniversitesinden mezun oldu. Öğrencilik yıllarından bu yana kedi köpekler ile içli dışlıdır.